Witaj na stronie Zespołu Szkół w Łące
„NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”


Uczniowie naszej szkoły, biorący  udział w etapie wojewódzkim konkursów kuratoryjnych, uzyskali tytuły laureatów i finalistów. A oto szczegółowe wyniki:

Jerzy Brzoza  - uczeń klasy III gimnazjum - Laureat Konkursu Biologicznego

                                                                            - Laureat Konkursu Chemicznego

                                                                            - Laureat Konkursu Fizycznego


Paulina Piatczyc - uczennica klasy VI SP -
 Laureatka Konkursu z Przyrody


Jakub Śliz - uczeń klasy III gimnazjum - Finalista Konkursu Historycznego


Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Programy ekologiczne
Wpisany przez uczennica Izabela Kocój, nauczyciel Anna Kurpaska   

moda ekologiczna 1024x683W tym roku szkolnym Zespół Szkół w Łące podjął się realizacji dwóch, międzynarodowych programów ekologicznych. Pierwszym z nich był „Badacz Wody”, który jest jest ogólnoświatową akcją, która za główny cel stawia sobie ochronę tego, co dla ludzi najcenniejsze – wody. Przez wszelakie wyzwania i misje młodzież może uświadamiać siebie i otoczenie o tym, jak ważna jest ochrona i oszczędzanie wody. Nasza szkoła już po raz drugi uczestniczyła w tej akcji. W tym roku szkolnym zostali zaangażowani uczniowie trzeciej klasy gimnazjum, którzy mimo natłoku

Więcej…
 
MAM TALENT

1 czerwca 2017 r.

1 czerwca w naszej szkole odbył się po raz drugi szkolny przegląd talentów Mam Talent. Na sali gimnastycznej przed widownią złożoną z Dyrekcji, nauczycieli i uczniów całej szkoły swe niezwykłe umiejętności i talenty prezentowali nasi koledzy i koleżanki. Były popisy taneczne, wokalne, recytatorskie i sprawnościowe. Gościnnie wystąpiła też grupa dziewcząt z pokazem tańca z elementami akrobatyki sportowej, w której ćwiczy uczennica naszej szkoły – Maja Bednarz z kl. IIIb. Nagrodą za wysiłki i odwagę były upominki, okolicznościowe dyplomy oraz gromkie brawa i okrzyki zachwytu kolegów i koleżanek. Już za rok kolejny przegląd, więc czas, aby rozpocząć przygotowania.

 
DZIEŃ RODZINY


27 maja 2017 r.

W sobotę 27 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 14.00 na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzeni rodzice, przedstawiciele gminy, nauczyciele i uczniowie obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Najpierw zaprezentowali się chłopcy i dziewczynki z klas I-III SP. Były wiersze i piosenki dla rodziców, a dziewczynki z klas II, IIIa i IIIb zachwyciły widzów uroczym tańcem „Balet w pąkach kwiatów”.

Nie mniejsze wrażenie na oglądających zrobił perfekcyjnie zatańczony przez uczniów gimnazjum polonez. Jednak największym zaskoczeniem dla wszystkich była zabawna inscenizacja „Rzepki”  J. Tuwima w wykonaniu rodziców uczniów z kl. II i IIIb.

Na zakończenie tej części imprezy wszyscy podziwiali parę taneczną ze szkoły tańca sportowego Anny Niedzielskiej „Aksel”– wicemistrzów Polski w tańcu towarzyskim, którzy zaprezentowali wiązankę tańców latynoamerykańskich.

Następnie obchody Dnia Rodziny przeniosły się na boiska „Orlik”, gdzie dzieci i rodzice rywalizowali w grach i zabawach sportowych oraz w konkursach plastycznych. Można było tworzyć dzieła artystyczne farbami na papierze lub kolorową kredą na asfalcie. Dla małych naukowców zaś przygotowano kącik chemiczno-przyrodniczy, gdzie mogli wykonać proste doświadczenia przy użyciu substancji dostępnych w każdej kuchni lub obejrzeć komórki roślin pod mikroskopem.

 
WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY „OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ”


28 kwietnia 2017 r.

Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Cyrnek i Damian Barszczowski, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Od unii lubelskiej do unii europejskiej”.  Organizatorami konkursy byli: PCEN w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Dąbrownicy oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct.” Konkurs przeprowadzony został 28 kwietnia 2017 roku w budynku WSIiZ w Rzeszowie przy ulicy Sucharskiego. Po ocenie prac według wymogów regulaminowych jury wyłoniło 12 laureatów. W gronie laureatów znalazła się Aleksandra Cyrnek.
Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbyło się 9 maja 2017 roku podczas uroczystych obchodów Dnia Europy w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. Gratulujemy!

 

 
ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD

brd 226 kwietnia 2017

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 26 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół w Łące.
Organizatorami turnieju byli: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Polski Związek Motorowy w Rzeszowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, który ufundował nagrody w klasyfikacji indywidualnej oraz Automobilklub Rzeszowski i Zespół Szkół w Łące. Honorowy patronat nad turniejem objął starosta Powiatu
Rzeszowskiego, Pan Józef Jodłowski, który ufundował puchary i nagrody dla zwycięskich drużyn.

Uczniowie musieli napisać test wiedzy jednokrotnego wyboru, przejechać bezbłędnie tor przeszkód i miasteczko. Za każde wykonane zadanie dostawali punkty. Do rywalizacji

Więcej…
 
DZIEŃ ZIEMI

ziemia 122 kwietnia 2017

„Ziemio nasza, Ziemio miła, Tyś nas wszystkich wykarmiła. Twe powietrze, lasy, wody to największa Twa uroda. Więc człowieku, pilnuj srodze, by nie padło wszystko w trwodze, bo gdy zniszczysz wszystko wszędzie, to i ciebie też nie będzie.”

Więcej…
 
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „WIOSNA W PAPIEROWYM OGRODZIE”

22 kwietnia 2017

22 kwietnia 2017 roku uczennice naszej szkoły pod opieką rodziców i Pani Magdaleny Sądy-Pytko uczestniczyły w uroczystym wręczeniu nagród z Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Wiosna w papierowym ogrodzie”, które odbyło się w Osiedlowym Domu Kultury „Pobitno”.

Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice klasy III A: Maja Kieca, Patrycja Guzek i Martyna Gabriel. Naszym laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
WYJAZD DO MUZEUM ETNOGRAFICZNEGO W RZESZOWIE I KINA „ZORZA”

muzeum 1

19 kwietnia 2017 r.

19 kwietnia 2017 roku uczniowie klas IV-VI pod opieką Pani Justyny Wajdy, Pani Agnieszki Bryg, Pani Bożeny Sitarz oraz Pani Sylwii Drzał wzięli udział w edukacyjnej wycieczce do Rzeszowa. W Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli, które było pierwszym celem wyjazdu, uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej „Od stóp do głów – między modą a tradycją”. Lekcje przeprowadzili

Więcej…
 
TURNIEJ BRD W NASZEJ SZKOLE - ELIMINACJE GMINNE

20170411 10564911 kwietnia 2017

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym to ogólnopolska impreza o wieloletniej tradycji, której celem jest rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów i zasad ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych, kształtowanie bezpiecznych i kulturalnych nawyków zachowań na drodze, a także popularyzowanie jazdy rowerem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 17

Opłata za żywienie

Płatności: od 1 do 8 każdego miesiąca

Opłata stała (dotyczy przedszkola)

nr konta:
699191 0000 2001 0008 5010 0003

Opłata za żywienie

nr konta:
969191 0000 2001 0008 5010 0002

w tytule: imię i nazwisko dziecka oraz okres, za który dokonywana jest wpłata

Dziennik elektroniczny

Przedszkole - galeria zdjęć

Ostatnio dodane zdjęcia

Czas trwania lekcji

0. 7.10 - 7.55

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.40 - 12.25

6. 12.45 - 13.30

7. 13.35 - 14.20

8. 14.25 - 15.10

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj240
mod_vvisit_counterWczoraj791
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3220
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu7914
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3975
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu35246
mod_vvisit_counterOd początku882832

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości