Sukcesy uczniów w konkursach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 września 2016 10:27

Rok szkolny 2016/2017

„NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH” KONKURSY KURATORYJNE

Uczniowie naszej szkoły, biorący  udział w etapie wojewódzkim konkursów kuratoryjnych, uzyskali tytuły laureatów i finalistów. A oto szczegółowe wyniki:

Jerzy Brzoza  - uczeń klasy III gimnazjum

· Laureat Konkursu Biologicznego

· Laureat Konkursu Chemicznego

· Laureat Konkursu Fizycznego
Paulina Piatczyc - uczennica klasy VI SP

       · Laureatka Konkursu z Przyrody

Jakub Śliz - uczeń klasy III gimnazjum

       · Finalista Konkursu Historycznego

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Rok szkolny 2015/2016

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  •             Jerzy Brzoza  - kl. II gim  – Laureat Konkursu Biologicznego
  •         Jerzy Brzoza  - kl. IIgim  – Laureat Konkursu Chemicznego
  •         Paulina Piatczyc - kl.V – Finalista Konkursu z Przyrody
  •         Kamil Pawlak - kl.VI – Finalista Konkursu z Języka Angielskiego

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

  •              Jerzy Brzoza klasa II gim  – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów
  •          Jerzy Brzoza  kl. II gim  – wyróżnienie w Gimnazjalnym Podkarpackim Konkursie Chemicznym
  •          Karolina Pieczonka kl. III SP – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Ożoga,  Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski
  •          Klaudia Kremska kl. VI wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Ożoga, Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski.
  •          Karolina Leś kl. VI - wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom”, organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego
  •          Kornel Ataman kl. I - wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego
  •          Magdalena Gaweł kl. IIa - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty
  •          Patrycja Guzek kl.IIa - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty
  •          Amelia Walczak kl. IIa - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty
  •          Magdalena Gaweł kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno
  •          Patrycja Guzek kl. IIa - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno
  •          Tymoteusz Paśko kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno
  •          Amelia Wilk kl. IIa - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno
  •          Maria Brzoza kl. IIb – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego,
  •          Wiktoria Bojda kl. IIb – wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę w Rzeszowie „Zilustruję Brzechwy wiersz”,
  •          Karol Cieśla kl. IIb - nagroda w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Stroik wielkanocny” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego
  •          Krystian Dudek  kl IIb -  nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty
  •          Bartłomiej Ciasnocha kl. IIb - wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego,
  •          Bartłomiej Szczepański kl. I gim – II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa)
  •          Jakub Śliz kl.II gim – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  •          Aleksandra Cyrnek kl. II gim II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa),
  •          Karol Ryś  kl. III gim II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa),
  •          Sylwia Szubart kl. IIIgim – nagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej Twórczości „Kolędnicy Wędrownicy” organizowanym przez Ośrodek Kultury w Krasnem.

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

  • Julia Dyrda (przedszkole) – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”
  • Patrycja Guzek (kl. I a) - laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”
  • Maria Brzoza( kl. I b) - laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego i literackiego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”
  • Roksana Franus (II gim.) - laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  • Jerzy Brzoza (kl. VI ) – laureat konkursu z przyrody
  • Jerzy Brzoza (kl. VI ) – laureat konkursu z matematyki
  • Adrian Laskowski (kl. III gim.) – finalista konkursu z fizyki

 

Rok szkolny 2012/2013
Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  • Dominika Kania (kl. III gim) - laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum
  • Jerzy Brzoza (kl. V) - laureat konkursu przyrodniczego

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

  • Katarzyna Jodłowska (kl. VI) - IV miejsce w części sportowej konkursu wiedzy o PTTK organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Rzeszowie
  • Magdalena Kula (kl. I gim) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Życie i działalność Janusza Korczaka" - prezentacja multimedialna
  • Dominika Kania (kl. III gim) - II miejsce Wojewódzkim Konkursie poetyckim o Januszu Korczaku
  • Gabriela Mendrala (kl. III gim) - laureat konkursu plastyczno - literackiego "Pomóżmy Zwierzakom 2012"
  • Justyna Stec (kl. III gim) - laureat konkursu plastyczno - literackiego "Pomóżmy Zwierzakom 2012"

 


SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!







Jerzy Brzoza  - kl. II gim  – Laureat Konkursu Biologicznego

Jerzy Brzoza  - kl. IIgim  – Laureat Konkursu Chemicznego

Paulina Piatczyc - kl.V – Finalista Konkursu z Przyrody

Kamil Pawlak - kl.VI – Finalista Konkursu z Języka Angielskiego

 

Dziennik elektroniczny

Opłata za żywienie

Płatności: od 1 do 8 każdego miesiąca

Opłata stała (dotyczy przedszkola)

nr konta:
699191 0000 2001 0008 5010 0003

Opłata za żywienie

nr konta:
969191 0000 2001 0008 5010 0002

w tytule: imię i nazwisko dziecka oraz okres, za który dokonywana jest wpłata

Przedszkole - galeria zdjęć

Ostatnio dodane zdjęcia

Czas trwania lekcji

0. 7.10 - 7.55

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.40 - 12.25

6. 12.45 - 13.30

7. 13.35 - 14.20

8. 14.25 - 15.10

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj136
mod_vvisit_counterWczoraj291
mod_vvisit_counterW tym tygodniu427
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu1894
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12061
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu13895
mod_vvisit_counterOd początku528963

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości