Zebrania i konsultacje 2017/2018 PDF Drukuj Email

Terminarz zebrań i konsultacji z rodzicami w Zespole Szkół w Łące w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Rodzaj zebrania z rodzicami

Konsultacje z rodzicami

Terminy

1.

Zapoznanie z wymaganiami edukacyjnymi i kryteriami oceniania zachowania, wybór trójek klasowych

-

19 września, godz. 17.30

2.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej, humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

18 października 2017r.

godz. 16.45 – 17.45

3.

Zebranie śródokresowe

 

22 listopada, godz.17.30

4.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

13 grudnia 2017r.

godz. 16. 45 – 17.45

5.

Wywiadówka za I półrocze

 

25 stycznia 2018r.

godz. 17.30

6.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

07 marca 2018r.

godz. 16. 45 – 17.45

7.

Zebranie śródokresowe

-

10 kwietnia
godz. 17.30

8.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

09 maja 2018r.

godz. 16. 45 – 17.45

9.

Zebranie śródokresowe

-

04 czerwca,
godz. 17.30

 


ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

  1. 1.

Bojda Dorota

chemia, geografia

 

  1. 2.

Demków Ewa

 

fizyka, matematyka, informatyka

  1. 3.

Kurpaska Anna

biologia, przyroda

 

  1. 4.

Szuberla Edyta

matematyka

 

  1. 5.

Sworszt Radosław

wychowanie fizyczne

 

  1. 6.

Justyna Wajda

matematyka, technika

 

  1. 7.

Żyszkiewicz Damian

wychowanie fizyczne, edb

 

 

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Klasa/grupa

  1. 1.

Bal-Krasowska Agnieszka

klasa II

 

  1. 2.

Gaweł-Stochla Magdalena

 

przedszkole gr. I

 

  1. 3.

Gnat Urszula


 

  1. 4.

Gołojuch Barbara

klasa III

 

  1. 5.

Kuźniar Barbara

przedszkole gr. I

 

  1. 6.

Porada Sabina

przedszkole gr. II

 

  1. 7.

Rejman Beata

przedszkole gr. II

 

  1. 8.

Sądy-Pytko Magdalena

 

klasa I

 

 

 ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

  1. 1.

Babula Joanna

język polski

 

  1. 2.

Bryg Agnieszka

 

język angielski

  1. 3.

Durak Joanna

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

 

  1. 4.

Ludorowska Lidia

język niemiecki

 

  1. 5.

Drzał Sylwia

język angielski

 

  1. 6.

Mikłoś Małgorzata

historia, wychowanie do życia w rodzinie

 

  1. 7.

ks.Andrzej Buchowski

religia

 

  1. 8.

ks. Marek Łączkowski

religia

 

  1. 9.

Solak Lucyna

język polski

 

  1. 10.

Sitarz Bożena

historia, wiedza o społeczeństwie


 

Dziennik elektroniczny

Opłata za żywienie

Płatności: od 1 do 8 każdego miesiąca

Opłata stała (dotyczy przedszkola)

nr konta:
699191 0000 2001 0008 5010 0003

Opłata za żywienie

nr konta:
969191 0000 2001 0008 5010 0002

w tytule: imię i nazwisko dziecka oraz okres, za który dokonywana jest wpłata

Przedszkole - galeria zdjęć

Ostatnio dodane zdjęcia

Czas trwania lekcji

0. 7.10 - 7.55

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.40 - 12.25

6. 12.45 - 13.30

7. 13.35 - 14.20

8. 14.25 - 15.10

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj301
mod_vvisit_counterW tym tygodniu514
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu2787
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10180
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu11452
mod_vvisit_counterOd początku493321

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości