Zebrania i konsultacje 2017/2018 Drukuj

Terminarz zebrań i konsultacji z rodzicami w Zespole Szkół w Łące w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Rodzaj zebrania z rodzicami

Konsultacje z rodzicami

Terminy

1.

Zapoznanie z wymaganiami edukacyjnymi i kryteriami oceniania zachowania, wybór trójek klasowych

-

19 września, godz. 17.30

2.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej, humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

18 października 2017r.

godz. 16.45 – 17.45

3.

Zebranie śródokresowe

 

22 listopada, godz.17.30

4.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

13 grudnia 2017r.

godz. 16. 45 – 17.45

5.

Wywiadówka za I półrocze

 

25 stycznia 2018r.

godz. 17.30

6.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

07 marca 2018r.

godz. 16. 45 – 17.45

7.

Zebranie śródokresowe

-

10 kwietnia
godz. 17.30

8.

-

Zespół edukacji wczesnoszkolnej,

humanistyczny
i matematyczno-przyrodniczy

09 maja 2018r.

godz. 16. 45 – 17.45

9.

Zebranie śródokresowe

-

04 czerwca,
godz. 17.30

 


ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

  1. 1.

Bojda Dorota

chemia, geografia

 

  1. 2.

Demków Ewa

 

fizyka, matematyka, informatyka

  1. 3.

Kurpaska Anna

biologia, przyroda

 

  1. 4.

Szuberla Edyta

matematyka

 

  1. 5.

Sworszt Radosław

wychowanie fizyczne

 

  1. 6.

Justyna Wajda

matematyka, technika

 

  1. 7.

Żyszkiewicz Damian

wychowanie fizyczne, edb

 

 

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Klasa/grupa

  1. 1.

Bal-Krasowska Agnieszka

klasa II

 

  1. 2.

Gaweł-Stochla Magdalena

 

przedszkole gr. I

 

  1. 3.

Gnat Urszula


 

  1. 4.

Gołojuch Barbara

klasa III

 

  1. 5.

Kuźniar Barbara

przedszkole gr. I

 

  1. 6.

Porada Sabina

przedszkole gr. II

 

  1. 7.

Rejman Beata

przedszkole gr. II

 

  1. 8.

Sądy-Pytko Magdalena

 

klasa I

 

 

 ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

  1. 1.

Babula Joanna

język polski

 

  1. 2.

Bryg Agnieszka

 

język angielski

  1. 3.

Durak Joanna

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

 

  1. 4.

Ludorowska Lidia

język niemiecki

 

  1. 5.

Drzał Sylwia

język angielski

 

  1. 6.

Mikłoś Małgorzata

historia, wychowanie do życia w rodzinie

 

  1. 7.

ks.Andrzej Buchowski

religia

 

  1. 8.

ks. Marek Łączkowski

religia

 

  1. 9.

Solak Lucyna

język polski

 

  1. 10.

Sitarz Bożena

historia, wiedza o społeczeństwie